Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odcinek 85

Rene dowiaduje się od Mirandy, że otrzyma od niej pieniądze, jeśli zabije Cielo Montalvo. Marife zapewnia Davida iż Eliseo to dobry człowiek i Raquel będzie z nim szczęśliwa. Jesus jest zaczepiany przez inne dzieci z powodu sytuacji jego rodziców. David mówi Raquel, że zawsze może na niego liczyć. Cielo i Marco spotykają się pod jej domem i żegnają, ale nie wiedzą iż ich pocałunek widzi Julian. Pablo mówi Brisie, że bardzo ją lubi i chciałby się z nią związać, ale ona nie daje mu nadziei. Paz mówi Cielo i Brisie, że chce poślubić Leoncia. Lazaro zapewnia Alejandrę iż opuści więzienie na pewien czas, by lekarze poddali ją następnym badaniom. Carlota oznajmia Nicolasowi, że Eliseo to złodziej. Miranda daje Rene informacje o Cielo i część pieniędzy. Eliseo wyznaje Nicolasowi dlaczego Carlota rozpowiada plotki na jego temat. Abigail mówi Raquel, że akceptuje jej nowy związek. David i Marife idą za panią Salazar, która zabrała dziecko na spacer. Zamaskowany Rene pojawia się przed domem Cielo i Juliana, kiedy małżonkowie pakują się do wyjazdu, ogłusza Juliana i grozi Cielo bronią.

Premiera: 10 października 2012 (Pobierz odcinek)

No comments yet.

Leave a Reply