Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odcinek 86

Rene pojawia się pod domem Cielo, ogłusza Juliana i grozi dziewczynie śmiercią. Marife mówi Davidowi iż jedynym wyjściem na odzyskanie dziecka dla niej jest jego porwanie, chociaż to jest karalne. Rene grozi Cielo bronią przed jej samochodem, w końcu pojawia się ochrona i mężczyzna ucieka. Marco nie chce spędzić nocy z Mirandą. Paz powiadamia ojca Ponciana o dziecku Cielo. Cielo dostaje skurczy i trafia do szpitala. Paz dzwoni do Brisy. Rene mówi Mirandzie, że nie mógł zabić Cielo. Abigail powiadamia Marca o zbliżającym się porodzie. Miranda postanawia pójść do szpitala. Julian prosi ochronę, by wyrzucili Marca. David chce pomóc Marife finansowo. Rene pakuje swoje rzeczy w hotelu. Cielo zastanawia się, skąd zna głos napastnika. Brisa zapewnia Abigail iż nie lubi Pabla, chociaż chłopak się w niej zakochał. Policja oznajmia Marco, że jest podejrzany o napad na Cielo.

Premiera: 10 października 2012 (Pobierz odcinek)

No comments yet.

Leave a Reply