Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odcinek 87

Cielo zapewnia policję iż Marco nie jest winien. U Rene pojawiają się mężczyźni, którym jest winien pieniądze. Miranda pojawia się w pokoju Cielo, ale ochrona ją wyprowadza. Policja pozwala Marco być przy porodzie, ale potem ma złożyć zeznania. Rene próbuje dodzwonić się do Mirandy, bo potrzebuje pieniędzy. Nicolas odkrywa iż Paz przyjechała do szpitala z Leonciem i nie jest z tego zadowolony. Cielo rodzi córkę. Marco mówi policji iż w czasie napadu był w domu, ma świadków, a Julian nie ma dowodów przeciwko niemu. Marife śledzi Salazarów i zabiera swojego syna. Brisa wyjawia Nicolasowi, że Abigail jest córką Marca. Cielo mówi Julianowi, że chce rozwodu. Miranda namawia mężczyznę, by się nie zgadzał. Nicolas nie chce by Leoncio i Paz byli razem. Marco odwiedza Cielo i swoją córkę. Marife planuje uciec zagranicę z synem. Lazaro powiadamia Alejandrę, że wychodzi na wolność. Rene pojawia się u Mirandy, żąda pieniędzy i grozi, że powie Marco prawdę o tym, kto jest ojcem jej syna. Marco słyszy te słowa.

Premiera: 10 października 2012 (Pobierz odcinek)

No comments yet.

Leave a Reply