Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odcinek 88

Marco wraca do domu i słyszy jak Rene grozi Mirandzie iż wyzna jej mężowi, że to on jest ojcem jej dziecka. Rene wychodzi, a Miranda próbuje przekonać Marca, że Rene kłamie, ale potem przyznaje, że miała romans z synem Luciana. Marco żąda przeprowadzenia badania krwi. Marife nie wie dokąd ma uciec ze swoim synem. Marco mówi Mirandzie, że rozwiedzie się z nią, nie biorąc pod uwagę wyniku badania DNA. Marco odwiedza Cielo, wyznaje jej iż dziecko Mirandy może nie być jego i opowiada o spotkaniu z Rene. Ukochana wyjaśnia mu, że Rene jest poszukiwany przez policję. Marife oddaje rodzinie Salazar syna, przepraszając za to, co zrobiła. Marco powiadamia Nicolasa, gdzie zatrzymał się Rene. Alejandra opuszcza więzienie i pojawia się w domu Lazara. Cielo opuszcza szpital. Marife wyznaje Davidowi, Eliseo i Raquel iż oddała syna z powrotem. Miranda pojawia się u Cielo, mówiąc iż jej córka nie może być córką Marca, dochodzi do awantury. Salazarowie pojawiają się u Marife i oddają jej syna. Paz wyznaje Leoncio, że jest on ojcem Nicolasa. Rene widzi policję przed hotelem. Paz i Leoncio biorą ślub. Brisa zgadza się spotkać z Pablo. Dyrektorka domu samotnej matki obiecuje Marife pomoc w legalnym odzyskaniu syna. Julian mówi Marco iż zwróci Cielo wolność, jeśli mężczyzna przekaże mu udziały w swojej firmie.

Premiera: 11 października 2012 (Pobierz odcinek)

No comments yet.

Leave a Reply