Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odcinek 89

Julian mówi Marco iż rozwiedzie się z Cielo, jeśli on przekaże mu udziały w swojej firmie. Eliseo ma kłopoty w pracy. Julian wyznaje Marco iż ożenił się z Cielo dla jej pieniędzy. David i Marife całują się, ale potem siebie przepraszają. Brisa i Pablo zostają parą. Marife chce skończyć studia i znaleźć prace, tymczasem David wyznaje Raquel, że sądzi iż zakochał się w Marife. Lazaro i Alejandra dowiadują się iż został odnaleziony jej wujek, zamieszany w jej sprawę, więc kobieta może zostać całkowicie oczyszczona z zarzutów. Julian obiecuje Mirandzie iż nie rozwiedzie się z Cielo. Paz i Cielo bardzo się cieszą, że Brisa ma nowego chłopaka. Marife jedzie odebrać swojego syna, a David, Eliseo i Raquel ją wspierają. Marco odbiera wyniki badań DNA i jest pewien, że nie jest ojcem dziecka Mirandy. Tymczasem Abigail bardzo zbliża się do lekarza, który przeprowadzał to badanie. Alejandra wychodzi na wolność i zostaje oczyszczona z zarzutów. Marco mówi Mirandzie, że postara się uzyskać całkowitą opiekę nad dzieckiem. Lazaro i Alejandra spędzają razem miły wieczór, świętując jej uwolnienie. Julian podpisuje papiery rozwodowe i Lazaro daje mu czek na wielką sumę pieniędzy. Jesus słyszy rozmowę Carloty z przyjaciółkami i domyśla się iż matka jest zamieszana w kłopoty Elisea. Miranda dowiaduje się, że Julian podpisał papiery rozwodowe. Alejandra traci zupełnie wzrok i umiera w ramionach Lazara.

Premiera: 11 października 2012 (Pobierz odcinek)

No comments yet.

Leave a Reply