Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odcinek 90 OSTATNI

Alejandra umiera. Julian wyznaje Mirandzie, że zgodził się na rozwód w zamian za dużą sumę pieniędzy. Augustin dowiaduje się iż wyda swoją książkę. Marco powiadamia Cielo, że Julian podpisał papiery rozwodowe. Jesus mówi Eliseo, że teraz już wie jaką matką jest Carlota i oznajmia że chce mieszkać z nim i Raquel. Po chwili pojawia się też Marife ze swoim synem. Rene nie wie co ma robić, bo prześladują go gangsterzy i żądają zwrotu pieniędzy. David prosi Marife, by została jego dziewczyną i ona się zgadza. Miranda ucieka z córką Cielo i Marco. Carlota dowiaduje się iż koleżanki nie chcą się z nią więcej spotykać, a służąca odchodzi z jej domu. Miranda strzela do Juliana w zemście za zdradę i mężczyzna umiera. Kobieta ucieka z córką Cielo. Miranda powiadamia Marca i Cielo, że jest w mieszkaniu Juliana. Lazaro i Leoncio jadą z nimi. Cielo odkrywa iż Julian nie żyje, tymczasem Miranda stoi z dzieckiem przy oknie, grożąc, że skoczy jeśli ktoś do niej podejdzie. Cielo przeprasza ją za wszystko, co było złe. Miranda oddaje dziecko Marco, a on przekazuje je Cielo. Lazaro rzuca się na Mirandę i oboje spadają z okna na samochód, który stał pod domem. Marco udaje się uratować. Miranda ginie na miejscu, a Lazaro umiera w ramionach Marca. Mija jakiś czas. Odbywa się chrzest syna Mirandy – Lazaro i córki Marca i Cielo – Aurory. Brisa poznaje Sergia z Pablem, a Abigail jest dziewczyną starszego od niej lekarza, który wykonywał badanie DNA. Alma dowiaduje się, że policja odnalazła zwłoki Rene. Carlota jest całkiem sama. Paz wyznaje Nicolasowi iż wyszła za Leoncia, oraz że mężczyzna jest jego ojcem. Po rozmowie z Leonciem, Nicolas wybacza Paz. Mija jakiś czas. Cielo i Marco biorą ślub.

Premiera: 12 października 2012 (Pobierz odcinek)

No comments yet.

Leave a Reply